Challenge „Aktywny trójbój majówkowy”

Kolejne obchody świąt przez pandemię odwołane, za to można było uczcić 1 maja Święto Pracy, 2 maja Święto Flagi i 3 maja Święto Konstytucji, biorąc udział w przedsięwzięciu pod nazwą „Aktywny trójbój majówkowy”.

Każdy z uczestników miał codziennie inne zadanie do wykonania. Kolejno było to: 1 maja zaliczenie biegu na odcinku 1 km, 2 maja przejechać 20 km na rowerze, rolkach czy desce i 3 maja w związku z 230 rocznicą należało wykonać 230 powtórzeń ćwiczeń z tzw. „świętej trójcy”, czyli pompki, brzuszki lub przysiady według własnego uznawania ważne aby suma powtórzeń wyniosła 230 sztuk. Wyzwanie okazało się trudne, gdyż niestety pogoda nas nie rozpieszczała i za oknem zamiast wiosny była jesień 🙁

Wyzwanie podjęło 12 kadetów. Ostatecznie po weryfikacji zgłoszeń wykonanych zadań 10 kadetów weszło do rozgrywki finałowej, która polegała na zbieraniu polubień (lajków) na Facebooku pod swoim zdjęciem. Cała zabawa skończyła się 8 maja o godz.20.00 J A rywalizowano o koszulkę klasy mundurowej, pamiątkowy kubek oraz notes z logiem klasy mundurowej.

Największą liczbę polubień otrzymała kdt Ewelina LEWANDOWSKA, która zdecydowała się na koszulkę, drugi był kdt Mateusz BIESZCZAD, który wybrał kubek, a trzecia kdt Nadia WALISZEWSKA, której przypadł w nagrodę notes. Ponadto wyzwanie ukończyli: kdt Jakub BABECKI, kdt Kamil DOMBROWSKI, kdt Kinga KLEIN i Karolina NAWALANIEC (uczennica z poza mundurówki – brawo), którzy otrzymają pamiątkowy długopis z grawerem klasy mundurowej.

Ponadto do challengu przystąpili: kdt Oliwia JARANOWSKA, kdt Marcelina OSMAŃSKA, kdt Natalia PUKA.

Do challengu zaprosiłem również ewentualnych przyszłych mundurowców i otrzymałem jedno zgłoszenie. Także zwycięzcą w kategorii uczniów klas ósmych została

MARTYNA KOWALSKA

której gratuluję udziału i w nagrodę czeka koszulka klas mundurowych.

Rekrutacja zaczyna się 17 maja, a my już mamy jedną kandydatkę. Brawo i czekamy na kolejnych chętnych przeżycia przygody z klasą mundurową.