Święto Niepodległości u mundurowców

W tym roku obchody Święta Niepodległości obchodziliśmy w inny niż co roku sposób. Wiadomo czym to jest spowodowane 🙂

Nie mniej jednak jak na mundurowców przystało świętowaliśmy Naszą Niepodległość.

Rozpoczęliśmy już 10 listopada przystępując do akcji „Szkoła do hymnu”. Tego dnia o godz. 11.11 odśpiewaliśmy hymn. Każdy mundurowiec indywidualnie zaśpiewał, a efektem zwieńczającym jest nagranie wersami hymnu w całość śpiewanego przez kadetów.

W nagraniu hymnu udział wzięli (w kolejności nagranych wersów): kdt Natalia PUKA, kdt Róża CHUDA, kdt Zuzanna KRUK, kdt Nadia WALISZEWSKA, kdt Daria BRZOZA, kdt Mateusz BIESZCZAD, kdt Kamil DOMBROWSKI, Mikołaj ŻOCHOWSKI z tatą, kdt Weronika PAWLIKOWSKA, kdt Oliwia JARANOWSKA, kdt Oliwia LIPIŃSKA, kdt Natalia SOKOŁOWSKA, kdt Michalina GUMKOWSKA, kdt Klaudia CIARKOWSKA, kdt Wiktoria PUCZYŃSKA, kdt Wiktoria CELEBUCKA, Mikołaj ŻOCHOWSKI. REFREN: kdt Kinga KLEIN, kdt Mateusz KACZOROWSKI, kdt Szymon SZPONIKOWSKI. Dziękuję również kdt Ewelina LEWANDOWSKA, kdt Izabela HERMAŃSKA i kdt Paweł PIETRZAK.

DZIĘKUJĘ SERDECZNIE (Poniżej efekt końcowy w linku).

11 listopada natomiast nie dane nam było uczestniczyć w obchodach miejskich, za to można było wziąć udział w przedsięwzięciu pod nazwą „Challenge dla Niepodległej”.

Każdy z uczestników miał do wyboru jedną z 3 możliwości aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Wyzwanie podjęło 5 kadetów. Po zaliczeniu wyzwania i opublikowaniu kolażu uczestnika był czas na zbieranie polubień na facebooka. Cała zabawa skończyła się 12 listopada o godz.21.11 J A rywalizowano o pamiątkowy medal, kubek i proporczyk

Największą liczbę polubień otrzymał kdt Cezary MAJEWSKI, który wybrał kubek, druga była kdt Kinga KLEIN, która zdecydowała się na medal, a trzecia kdt Weronika PAWLIKOWSKA, której przypadł w nagrodę proporczyk. Ponadto wyzwanie podjęli: kdt Michalina GUMKOWSKA oraz kdt Oliwia JARANOWSKA. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy długopis z grawerem.

A tak świętowaliśmy Niepodległość

 

 

akcja SZKOŁA DO HYMNU